<

HİKAYEMİZ

11 Kasım 2014 tarihinde kurulan topluluğumuz, “Her şey değişim ile başlar, değişim ise sizinle…” sloganı ile faaliyetlerine başlamış olup belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. DÜKAT Kariyer Topluluğu 2014 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş pro-aktif bir topluluktur.

Topluluğumuz, Türkiye çapında düzenlediği Girişimcilik, AR-GE, Teknoloji, Pazarlama vb. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle Düzce ve çevre iller başta olmak üzere ulusal çapta kendinden her zaman söz ettirmiştir. Düzce Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak değişimin öncüsü olmaya ve üst düzey yöneticiler, girişimciler ve hayallerini gerçekleştirmek isteyerek gelen üyelerine yeteneklerini ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğumuzun temelinde yer almaktadır. Kuruluştan günümüze kadar elde ettiğimiz başarılar, haklı gururumuzun kaynağıdır.

Yönetim kurulu, bir Başkan, iki Başkan Yardımcısı ve sekiz Departman Direktöründen oluşmaktadır.

Her geçen gün artan dinamik, çalışkan, başarılı, yaratıcı üyeleri sayesinde, amatör bir ruhla profesyonelce çalışan topluluğumuza olan ilgi ve desteğinize teşekkür ederken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Girişimcilik yönünden çok etkin bir kulüp olduğunuzu düşünüyorum.Ekibiniz gayet enerjik güzel bir ivme içinde çalışıyorsunuz.Belli hedefleriniz var.İyi bir iş bölümü yaptığınızı gözlemliyorum.

Prof.Dr. Müge Kanuni Er