Koordinasyon Departmanı

Problemlere seyirci değil çözüm üreticiyim diyenlere, kriz yönetiminde iyi ve iletişim becerilerini geliştirmek isteyenlere en doğru departman KOORDİNASYON!

Bu departmandaki üyeler projelerin tamamında yaşanan aksaklıkları tespit etme ve giderme, departmanlar ve üyeler arasında sağlıklı bir bağlantı kurma görevlerini üstlenir ayrıca ulusal iş birlikleri kurulması ve yönetilmesi gibi görevleri üstlenir.

Medya ve İletişim Departmanı

Tasarım konusunda kendime güvenirim, yazılım benim işim, ben yazarım herkes okur, en iyi fotoğrafı ben çekerim diyenlere veya bu alanlarda kendini geliştirmek isteyenlere, Medya ve İletişim doğru departman.

Topluluğun sosyal medyadaki tanıtımını, medyada yer alan güncel haberlerin takibi, faaliyetlerimizin duyurulması, röpörtajlar yapılması, videolar hazırlama, topluluk içi ve ulusal partnerler arasında iletişimi sağlama görevleri olan departmandır.

Proje ve Strateji Geliştirme Departmanı

Yapılacak ne çok iş, geliştirilecek ne çok fikrim var, yaratıcılık benim işim en iyi ben araştırır, geliştiririm diyenlere en doğru departman.

Bu departmandaki üyeler topluluğun dönemlik ve yıllık olarak projelerini hazırlayan ve topluluğun stratejisi için yeni ve inovatif fikirler üretme görevlerini üstlenir.

Organizasyon Departmanı

Organize etme ve planlama yeteneğim kuvvetli ve sahne arkasının mimarları arasında yer almak istiyorum diyenlerin departmanı!

Bu departman etkinliklerin sorumluluk yükünü alır ve tüm organizasyonlar için ilgili kişi ve kurumlarla haberleşme, görüşme, yapılacak hazırlıkların kontrolü gibi görevler üstlenir.

Denetleme ve Analiz Departmanı

Benden hiçbir şey kaçmaz, gözlem ve analiz becerim iyi diyenlere, Denetleme ve Analiz!

Etkinliklerde gözlem yaparak her türlü eksik ve hatayı Yönetim Kurulu'na bildirir ve topluluk çalışmalarının analiz ve değerlendirmesini yapar.

Sosyal Sorumluluk Departmanı

Farkındalık sahibi bir insanım, önemli gün ve haftalarda gönüllü olarak görev almaktan mutluluk duyarım diyenlerin departmanı, Sosyal Sorumluluk!

Bu departmandaki üyeler sosyal sorumluluk projeleri ile farkındalık uyandırmak adına özel faaliyetlerde bulunur. Özel gün ve haftalarda ilgili kurum ve kuruluşlar ile işbirliği yaparak projelerini gerçekleştirirler.

Finansman Departmanı

Pazarlama ve tanıtım alanlarında gelişmek istiyorum ve ticari zekam kuvvetli diyorsan burası tam sana göre!

Bu departmandaki üyeler etkinlikler için gerekli mali desteğin, sponsor kişi ve kurumlar vasıtasıyla teminini sağlar ve yıllık bütçe raporları oluşturur.

Saha Destek Departmanı

Güleryüzlü ve özveriliyim diyorsan, ikna kabiliyetin yüksekse burası senin yerin!

Bu departmandaki üyeler etkinliklerde sahada sürekli bulunarak ekibin işgücü ve donanımını sağlar ve stant çalışmalarını organize eder.