COLORFUL DAY

COLORFUL DAYKampüsü renklendirmeyi geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimizden biri olan ve 3. sü düzenlenecek Colorful Day ile birlikte birçok ünlü oyuncu, sanatçı, yazar, komedyen ve sosyal medya fenomenlerine ev sahipliği yapacaktır. Konuklarımızın kariyer yaşamlarını ve bu yolda kendilerine kattıklarını paylaştıkları söyleşileri, imza stantları ve mini konserlerinin bir arada olduğu etkinliğimiz; Katılımcılarımızı eğlendirirken başarı hikayelerinden de etkilenerek farklı ve renkli bir etkinlik olmayı üstlenmektedir.

Söyleşi: Alanlarında kendilerini geliştirmiş ve önemli yere gelmiş konuklarımızın sanat hayatları hakkındaki bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları, katılımcılarımızın sorularıyla karşılıklı iletişim sağlar.

Fuaye Alanı: Ağırlamış olduğumuz konuklarımız için mini imza stantlarının kurulacağı ve birebir görüşme sağlanacağı renkli ve canlı bir ortam sağlar.

HEDEF KİTLE %80 Üniversite Öğrencileri (Düzce Üniversitesi, Çevre Üniversiteler) %10 Lise Öğrencileri (Düzce ve Çevre Liseler) %10 Diğer (Sanatsever, Hayran Kitlesi vb..) %65 Kadın %35 Erkek