GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ

GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ

Son zamanların vazgeçilmezi girişimcilik üzerine düzenleyeceğimiz Girişimcilik Kampı, girişimcilik üzerine çalışmalar yapan uzmanların katılımı ile gerçekleşecektir. Girişimcilik ve kişisel gelişim eğitimleri, Startup yarışmaları,B2B görüşmeler ve Serbest zaman etkinliklerini içinde barındıran bir kamp olmasıyla Düzce ve bölgede öncülüğünü üstlenmektedir.

Eğitim: Başarılı bir girişimci olabilmek için düzenlenen bu kampta girişimcilik, girişimci ve kişisel gelişim konularına dair, uzman kişiler tarafından eğitim görecekleri ve katılımcıların akıllarındaki sorulara cevap bulabilecekleri bir ortam sağlar.

Startup Yarışması: Yapılacak eğitimlerin pekiştirilmesi için bir yarışma ortam sağlanır ve sonrasında yarışmadan çıkan fikirlerin geliştirilmesi üzerine çalışmalar yapılır.

Serbest Zaman Etkinlikleri: Tiyatro, film gösterisi, yoga, dağ oyunları ve trekking gibi birçok serbest zaman etkinliğinin yapılabileceği ve kamptaki katılımcıların birbirleri ile kaynaşabilecekleri bir ortam sağlanır. B2B Görüşmeler: Katılımcıların ve uzmanların birebir görüşebileceği ve fikirler üzerine daha ayrıntılı bilgi alabileceği bir ortam sağlanır.

HEDEF KİTLE %85 Üniversite Öğrencileri (Düzce ve Çevre Üniversiteler) %5 Lise Öğrencileri (Düzce ve Çevre Liseler) %10 Diğer (Girişimci ve Girişimci Adayları) %60 Erkek %40 Kadın GERÇEKLEŞEN HEDEF 
2018-2019 Akademik Yılında gerçekleşecek ve 50 katılımcı beklenmektedir.
Kontenjan: 50 kişi